Turkije, augustus 2010

 

 

woensdag 18 mei 2005

Dressed to impress

Na een overvol programma bood de winkel waar de heren Stutterheim,
Gerschtanowitz en blogger dezes de nieuwe PSP kochten, de enige mogelijkheid om nog een stropdas aan te schaffen. Dat was namelijk de aangegeven dresscode voor het bezoek van de delegatie aan de Nederlandse consul in Los Angeles, waardoor Winston G. en Michiel F. met Spongebob Squarepants strop acte de presence gaven. Was erg gezellig, ooit hopen we ook nog te leren wat een consul precies doet. Morgen c.q. straks naar de E3, het is nu 3:50 uur 's nachts dus een poging om serieus te bloggen zal pas bij terugkomst in Nederland plaatsvinden.

woensdag 18 mei 2005 - 12:53 uur | rubriek: Moblog


« 

Internet business is pure rock'n roll   In memoriam

 »


Dat Google-dingetje is best handig: http://tinyurl.com/9r9rw

Arjan (ip:82.161.93.35) 18 mei 2005 - 18:32 uur


Sorry voor de commentspam, maar vergeet ik helemaal deze: http://tinyurl.com/dflnw 'Consulaire posten houden zich voornamelijk bezig met belangenbehartiging op het terrein van handel en consulaire zaken.' Dus consulaire posten behartigen de belangen van consulaire posten! Easy as pie.

Arjan (ip:82.161.93.35) 18 mei 2005 - 18:35 uur


mijn schoonvader is binnenkort jarig en helemaal gek van spongebob nu wil hij daar ook graag een stropdas van hebben nu zie ik jullie hier met zo'n das en is mijn vraag waar hebben jullie die vandaan
met vriendelijke groet arja

arja heikoop (ip:213.93.145.132) 10 december 2006 - 18:10 uur


Reageer




Gegevens bewaren?