Coachella Festival, april 2010

 

 

donderdag 2 augustus 2007

Het beste businessblog van Nederland: BBQ Facts

Eindelijk het metablog der überblogs waar ze het helemaal begrijpen: BBQ Facts. Deze jongens bloggen helemaal open kimono, out of the box, beyond de banner. Een paar bullets:

- Virals. Zonder virals geen virals, zeg ik altijd maar.

- Alexa. Er is namelijk niks betrouwbaarders dan een vaag Amerikaans systeem waarvan niemand precies weet hoe het werkt.

- Hoe flickr een e-buzz rondom haar marketingsegmentatie creëerde.

- In een net gepresenteerd onderzoek door Scobble blijkt dat Google daar niet geschikt voor is. De conclusie is hard maar duidelijk: Twitter (beta) is beter dan Google (zie: Google). Ik kreeg persoonlijk een Twitter van Scobble (die wordt vereerd door zijn vaste schare "believers" (zie Sellaband)).

Dus: blog je veel over e-marketing, e-business, e-learning, Hyves, mash-ups en bovenal Web 2.0... is elk derde woord uit je mond Engelstalig, maar begrijpt geen Amerikaan welke monkey uit je sleeve komt als je hem IRL op een congres ambusht in het herentoilet en begint te hakkelen... en heb je nog nooit een winstgevend internetbedrijf geleid maar lopen je workshops lekker, dan kun je niet zonder BBQ Facts.

Want:

- Kennis is immers sleutel

donderdag 2 augustus 2007 - 23:10 uur | rubriek: Media


« 

Rabobank homepage meldt: Rasmussen zet kroon op werk   Dell koopt Arthur van Hoff's Zing

 »


Ik vind het een belachelijk initiatief. Maar ik moet toegeven dat de usability onovertroffen is. Aan de credibility moet nog worden gewerkt, maar dat kan ook niet anders met zo'n hoge CAPTCHA-dichtheid.

Zwelgje (ip:83.83.50.77) 3 augustus 2007 - 9:27 uur


Kijk, en zo is het! Eindelijk eens iemand met verstand die het ook ziet!

Darco Merksen (ip:83.83.46.150) 3 augustus 2007 - 10:18 uur


CAPTCHA-dichtheid is een goed punt! En laten we niet vergeten hoe de crossmediale reach binnen de doelgroep scherper kan worden versterkt middels joint promotion crosslinking tools (zie: Twitter, Facebook) en natuurlijk search engine credibility.

Michiel Frackers (ip:82.168.42.63) 3 augustus 2007 - 14:13 uur


Reageer




Gegevens bewaren?